یه اتفاق شیرین مهمان ما باشید... زودکوک

داستان ما تا کنون.

همیشه شاد باشیدهمیشه شاد باشید

زودکوک

 • ما می خواهیم یک معیار را برای هدایای آنلاین تعیین کنیم

تولد از این ایده برای خالی کردن شکافی که به دلیل سبک زندگی جدید ، فشار کار و برنامه های شلوغ در بین روابط فردی در حال شکل گیری است. ما گزینه ای برای “چگونه یک رابطه را جشن بگیریم” ارائه می دهیم. با زودکوک سعی داریم یک پرتال هدیه ای آنلاین را ایجاد کنیم که نیاز فوق را با اشتیاق به تعالی در این زمینه برطرف کند.(سفارش کیک آنلاین)

در دنیای امروز همه آنقدر شلوغ هستند که بیرون رفتن برای خرید یک هدیه یک درد است.

اما شما نمی توانید هدیه را از دست بدهید زیرا یک هدیه راهی مناسب برای گفتن کسی است که چقدر آنها را دوست دارید ، از آنها مراقبت کنید ، می خواهید آنها را خوشحال کنید، می خواهید آنها را به آنچه می خواهید، داشته باشند و آنقدر احساسات بی شماری که یک هدیه می تواند داشته باشد. انتقال. پس چه باید کرد؟

راه حل خرید هدیه آنلاین است. با این کار شما نیازی به حضور در شهری ندارید که می خواهید هدایا به شما تحویل داده شود و می توانید سفارش را در هر مکانی بنشینید، خواه یک اتوبوس، ماشین، خانه، دفتر، مهمانی یا ساحل باشد.

تمام آنچه شما نیاز دارید یک اتصال اینترنتی است.

 

 • چه می کنیم؟

ما یک بستر قابل اعتماد و مناسب را برای شما فراهم می کنیم تا برای هر مناسبت مانند روزهای تولد، سالگرد ازدواج، ازدواج، عشق، وداع و بسیاری دیگر بهترین هدیه را برای خانواده، دوستان و غیره انتخاب کنید.

ما محصولات متنوعی را در دسته های مختلف مانند کیک، کیک بدون تخم مرغ ، کیک های نقاشی ، کیک های سه بعدی ، کیک های عکس، کلکسیونی، شکلات، دسته گل، دسته گل، اسباب بازی های نرم، کارت تبریک، شمع، قاب عکس، صنایع دستی و غیره ارائه می دهیم. همچنین هدایا را مطابق میل مشتری سفارشی کنید.

همه ما در مورد چگونگی جشن روابط خود به بهترین وجه ممکن هستیم که شما را با شادی و رضایت خاطر تحقق می بخشد.

 

 • چگونه می توانیم کمک کنیم؟
  تاریخ و زمان تحویل

می توانید تاریخ و زمان تحویل هدایای خود را انتخاب کنید. ما تحویل همان روز را ارائه می دهیم اما همیشه بهتر است سفارش خود را حداقل ۲ روز قبل انجام دهید.

به این ترتیب ما می توانیم بهتر به شما خدمت کنیم و شما گزینه های بیشتری برای سفارشی کردن سفارش خود با توجه به نیاز خود دارید.

در بسیاری از مواقع به دلیل تعداد زیادی سفارش ممکن است تعداد اسلات های زمانی محدود غیرفعال شوید. برای جلوگیری از چنین سناریوها توصیه می شود ۲-۳ روز قبل سفارش را سفارش دهید.

 • با ما صحبت کن

می توانید هدیه مناسب خودتان را پیدا کنید یا با تامین کنندگان هدیه ما که می توانند به شما کمک کنند صحبت کنید

آنها می توانند به شما کمک کنند که هدیه ای مناسب برای هر شخص با سلیقه خاص پیدا کنید.

 

 • چه چیزی ما را خاص می کند

تخصص ما در تهیه کیک در سراسر ایران اقامت دارد.

از تهران، مشهد، اصفهان و یا هر شهر دیگر ایران ، اطمینان حاصل می کنیم که آن را برای شما پوشانده ایم. از آنجا که کیک ها مترادف هر نوع جشن هستند ، تیم ما تلاش های ویژه ای را برای اطمینان از تحویل به موقع، تازه و ایمن این محصولات در کل تهران و مشهد بزودی انجام داد.

از این گذشته، ما اطمینان حاصل کردیم که مشتری همیشه کیک با کیفیت عالی با قیمت مناسب دریافت می کند.

علاوه بر این، خدماتی مانند تحویل نیمه شب، آزادی انتخاب تاریخ و زمان تحویل و کارکنان پشتیبانی از مشتری بسیار پشتیبانی ما را از هم جدا می کند.

بنابراین بسیاری از روابط ، دلایل بسیاری برای دوست داشتن و جشن گرفتن.
آنها را شگفت زده کنید، به آنها هدیه دهید و منحصر به فرد بودن رابطه بسیار زیاد با زودکوک را جشن بگیرید. بنابراین ، پیش بروید و کیک را بصورت آنلاین سفارش دهید.

 

تماس با ما

تلفن تماس:

۰۲۱۸۸۰۷۳۶۴۸
پشتیبانی:
۰۹۰۲۰۱۰۵۷۱۰
۰۹۰۲۰۱۰۵۷۰۹
پشتیبانی ۲۴ ساعته و هم(واتسآپ)
۰۹۹۰۱۹۵۹۸۱۵

info@zoodcook.com

تهران، شهرک غرب، فاز ۴، زرافشان، گل افشان
هفت روز هفته ۲۴ ساعته

تیم ما

 • 5

  اردشیر ساسان

  موسس و مدیرعامل

 • 60

  خ-مهربانی

  کارگردان خلاقیت

 • 5911135

  خ- صناعی

  مدیر فروش

در حال به روزرسانی…
 • سبد خرید شما خالی است.